Slim Essence – Opinie i Analiza produktu na odchudzanie

17 kwi

Slim Essence to znany suplement diety, który obiecuje klientom, że mogą szybko i łatwo schudnąć. Ale obecnie na rynku jest wiele podobnych produktów tego typu z taką samą obietnicą. Powstaje więc pytanie, czy środek zaradczy naprawdę może dotrzymać obietnic i czy Slim Essence jest słusznie popularny.

Co to jest Slim Essence?

Jak już wspomniano, jest to suplement diety, który ma być bardzo pomocny w odchudzaniu. Produkt wyróżnia się tym, że składa się z czysto ziołowych składników i dlatego powinien działać na bazie naturalnej.

Producent Slim Essence reklamuje również, że można przyspieszyć metabolizm, a klienci mogą za jego pomocą ograniczyć apetyt. Mówi się również, że produkt zwiększa ogólne zapotrzebowanie energetyczne organizmu, co ma jeszcze bardziej przyspieszyć utratę wagi.

Czy są jakieś doświadczenia z Slim Essence lub oceny klientów?

Chcemy dotrzeć do sedna sprawy i dowiedzieć się, czy kapsułki naprawdę mogą dotrzymać obietnicy. Dlatego nie tylko wykonaliśmy autotest, ale również przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania w Internecie.

Konsekwentnie natrafialiśmy w Internecie na pozytywne relacje z doświadczeń z różnych grup wiekowych i docelowych, co bardzo nas zaskoczyło. Na przykład w raportach można przeczytać, że klienci faktycznie mieli tylko pozytywne doświadczenia z Slim Essence i byli w stanie skutecznie schudnąć.

Zanim ktokolwiek zechce rozpocząć kolejną dietę, aby uzyskać letnią sylwetkę, naprawdę warto wypróbować Slim Essence! To niesamowite, jak szybko i łatwo można wyjąć kapsułki.

W pierwszym raporcie z doświadczeń młoda dama wyraźnie zaleca kapsułki przed rozpoczęciem kolejnej diety. Jest bardzo przekonana o skuteczności kapsułek.

Następny raport pochodzi z forum autorstwa mężczyzny. Opowiada, że ​​był w stanie schudnąć prawie 5 kg bez żadnych zmian w diecie i ćwiczeniach i to w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Wystarczy regularnie przyjmować kapsułki Slim Essence.

Lisa Blum Ostatniego lata bezskutecznie próbowałam zrzucić kilka kilogramów. Od tygodni głodowałam i biegałam bez znaczącego ani długotrwałego sukcesu, koleżanka podarowała mi kapsułki firmy Slim Essence i trudno mi wyrazić słowami, jak szybko następuje utrata wagi! Biorę to już od 3 tygodni i nie odczuwałem jeszcze żadnych skutków ubocznych.

Znaleźliśmy ostatni raport z forum na Facebooku, w którym kobieta relacjonowała, jak próbowała schudnąć w zeszłym roku. Jednak pomimo głodu i ćwiczeń nie mogła osiągnąć długoterminowego sukcesu. Przyjaciółka wręczyła jej kapsułki Slim Essence w prezencie i nie może uwierzyć, jak łatwo i szybko można schudnąć dzięki niemu i bez żadnych skutków ubocznych.

Test Slim Essence

Po naszych badaniach naturalnie chcieliśmy przekonać się o produkcie i dlatego rozpoczęliśmy test Slim Essence. W tym celu szukaliśmy ochotnika o imieniu Franziska w wieku 32 lat, który zgodził się testować z nami kapsułki przez okres czterech tygodni.

Tydzień 1:

Na początku testu Franziska ważyła 90,5 kg i miała 174 cm wzrostu. Umówiliśmy się z naszym badanym, że kapsułki należy przyjmować trzy razy dziennie przed posiłkami. Dwie kapsułki Slim Essence należy popić wystarczającą ilością wody. W przeciwnym razie Franziska nie powinna niczego zmieniać w swojej diecie. Już w pierwszym tygodniu waga wskazywała na minus 1,3 kg.

Tydzień 2:

Dla porównania Franziska przyszła do nas i została zważona. Byliśmy bardziej niż zaskoczeni wynikiem, ponieważ w drugim tygodniu udało jej się schudnąć 2 kg dzięki Slim Essence. Franziska obiecała, że ​​dotrzymała naszego porozumienia i poza tym jadła normalnie, jak poprzednio.

Tydzień 3:

Franziska miała do powiedzenia tylko pozytywne rzeczy, a przede wszystkim powiedziała, że ​​poczuje się bardziej zmotywowana i czujniejsza. Ponadto w przypadku Slim Essence czuła już, że cierpi na mniejszy apetyt na jedzenie. Wynik wagi znowu pokazuje minus, tym razem był to nawet 3,2 kg.

Tydzień 4:

Po 30 dniach spotkaliśmy się z Franziską po raz ostatni i przeprowadziliśmy ostateczny pomiar i kontrolę. Badana osoba zgłosiła nam, że jest bardzo zadowolona z przyjmowania i nie zauważyła żadnych skutków ubocznych. Ponadto ponownie była w stanie odnotować utratę 1,4 kg i była w stanie schudnąć 7,9 kg w ciągu jednego miesiąca.

Czy jest inna skuteczna alternatywa?

W naszym autoteście byliśmy naprawdę zaskoczeni wynikiem i byliśmy w stanie stwierdzić, że Slim Essence działa dobrze. Jeśli kapsułki są przyjmowane w regularnych odstępach czasu, można zaobserwować zmniejszenie masy ciała.

Oprócz tego produktu chcielibyśmy również polecić inny suplement diety, na którym byliśmy pod dużym wrażeniem. To spalacz tłuszczu ICG, który również może być pomocny w szybkim przyjęciu.

Podczas naszych badań odkryliśmy, że w sieci krążyły plotki o produkcie odchudzającym. Między innymi mówi się, że Slim Essence był podobno w jaskini lwów. Jednak podczas naszych poszukiwań nie mogliśmy potwierdzić tego stwierdzenia, a producent również nie podaje żadnych informacji na ten temat. Dla kogo są kapsułki?

Suplement diety jest w zasadzie skierowany do każdego, kto desperacko chce zrzucić kilka kilogramów. Jeśli forsowne ćwiczenia i denerwujące diety w końcu odejdą w przeszłość, w Slim Essence trafiłeś we właściwe miejsce. Kapsułki są odpowiednie dla każdego, kto chce schudnąć.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań Slim Essence?

Podczas naszych badań szukaliśmy również oficjalnych testów i badań Slim Essence i stwierdziliśmy, że jak dotąd nie przeprowadzono żadnych poważnych testów i badań. Ale może to być głównie związane z faktem, że produkt jest nowy na rynku i dlatego nie został jeszcze przetestowany.

Czy kapsułki zostały zbadane przez Stiftung Warentest?

Podczas naszych poszukiwań sprawdziliśmy również, czy produkt został już zbadany przez Stiftung Warentest. Dowiedzieliśmy się, że nadal nie ma Slim Essence Stiftung Warentest. Ponieważ jednak suplementy diety są regularnie testowane, może się zdarzyć, że wkrótce ten preparat również zostanie przetestowany.

Stosowanie Slim Essence

Poinformowaliśmy się również o tym, jak należy przyjmować Slim Essence i dawkować według producenta. Zalecana dzienna porcja to dwie kapsułki. Jedną kapsułkę należy przyjmować rano i wieczorem. Podczas jej stosowania należy upewnić się, że została zużyta wystarczająca ilość płynu.
Kiedy zaczyna obowiązywać?

Jak wykazał nasz autotest, efekt Slim Essence pojawia się już w pierwszym tygodniu przyjmowania. Dla długotrwałego efektu ważne jest regularne przyjmowanie preparatu. Dlatego producent zaleca przyjmowanie go w formie kuracji przez co najmniej 28 dni.

Skład Slim Essence

Podobnie jak w przypadku składniki Slim Essence powinny być Viscerex , czysto roślinne. Z tego powodu przyjrzeliśmy się bliżej poszczególnym składnikom aktywnym i sprawdziliśmy, czy preparat może dotrzymać obietnic.

 • Pieprz Cayenne: bardzo dobrze znany składnik, który powinien znaleźć się w każdej kuchni. Papryka przyspiesza metabolizm, dzięki czemu kilogramy giną szybciej, dlatego zawarty jest w Slim Essence.
 • Bezwodna kofeina: kofeina może przekształcić tłuszcz w tak zwane lipidy. Są one następnie przekształcane przez organizm w lipidy, które organizm może łatwiej wykorzystać.
 • Zielona herbata: Zielona herbata zawiera cenne przeciwutleniacze, które są odpowiedzialne za odtruwanie organizmu i ochronę przed chorobami. Metabolizm znów działa lepiej dzięki detoksykacji.
 • Czarny pieprz: Kolejny pieprz w Slim Essence, który jest najlepiej znany z przyspieszania metabolizmu. Dzięki temu tłuszcz na ciele można spalić znacznie szybciej.
 • Chrom: Chrom bierze bezpośredni udział w metabolizmie węglowodanów i pomaga w wykorzystaniu cukru. Chrom może również regulować poziom insuliny, co z kolei może mieć pozytywny wpływ na wagę.
 • L-karnityna: ta substancja zawarta w Slim Essence wspomaga spalanie tłuszczu poprzez zwiększenie produkcji energii z kwasów tłuszczowych. Karnityna sprawia, że ​​czujesz się sprawniejszy i bardziej zmotywowany.

Skutki uboczne Slim Essence

W naszych badaniach zwracaliśmy również uwagę na skutki uboczne Slim Essence. Według producenta nie są znane żadne skutki uboczne produktu. Niestety przy suplementach diety często występują niepożądane objawy. W naszym autoteście nie mogliśmy jednak znaleźć żadnych skutków ubocznych, co wynika głównie z tego, że zawiera tylko składniki ziołowe.
Gdzie można dostać kupno Slim Essence? dm, apteka, amazon

Aby móc przetestować preparat, kupiliśmy kapsułki bezpośrednio w sklepie internetowym Baaboo . Proces zamawiania był łatwy, a dostawa szybka. Istnieje również możliwość zakupu produktu przez bezpośrednią stronę internetową producenta. Możesz również kupić Slim Essence w innych sklepach. Preparatu nie można jednak znaleźć w drogeriach ani w aptekach.

Cena Slim Essence

Produkt kupiliśmy w sklepie internetowym Baaboo i zapłaciliśmy 34,95 euro za duże opakowanie zawierające 90 kapsułek. Normalna cena Slim Essence to 39,00 euro. Istnieją również inne oferty oszczędnościowe, w których możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Produkt można kupić na stronie producenta za 39,00 euro.

Często Zadawane Pytania

Aby żadne pytania nie pozostały bez odpowiedzi, podsumowaliśmy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące Slim Essence, abyś wiedział wszystko, co musisz wiedzieć o produkcie. Dzięki poniższym odpowiedziom powinieneś znać wszystkie szczegóły.

 • Jak długo należy przyjmować Slim Essence?
 • Dlaczego Slim Essence działa tak dobrze?
 • Gdzie można kupić Slim Essence?
 • Ile kapsułek Slim Essence należy przyjmować dziennie?
 • Czy są jakieś skutki uboczne produktu?

Ocena Slim Essence

Naprawdę sprawdziliśmy dla Ciebie Slim Essence i bardzo dokładnie zakwestionowaliśmy jego skuteczność. Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do kapsułek, ponieważ spełniają obietnice. Jest to szczególnie łatwe dla klientów, ponieważ nie muszą uprawiać dodatkowych sportów ani przechodzić na forsowną dietę.

Preparat otrzymuje od nas rekomendację, dlatego dajemy wyraźną rekomendację zakupu. Jeśli chcesz szybko schudnąć, Slim Essence jest właściwym miejscem dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *