Fastburnix – Opinie i efekty produktu na odchudzanie

16 maj

Wiele kobiet i mężczyzn chciałoby mieć „świetną figurę”. Szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich pragnienie smukłego ciała jest dla wielu wielkie. Ale często ukierunkowane diety nie przynoszą pożądanego sukcesu. Według dostawcy wspomnianych kapsułek, ich przyjmowanie powinno tylko zrzucić kilogramy. Przetestowaliśmy lekarstwo i znaleźliśmy coś przerażającego!

Co to jest Fastburnix?

Suplement diety sprzedawany jest w postaci kapsułek pod nazwą Fastburnix. Waga powinna zostać zredukowana w bardzo naturalny sposób w krótkim czasie. Głównym składnikiem aktywnym kapsułek jest zielona kawa, która ma również zmniejszać uczucie głodu i zapobiegać niepożądanym zachciankom pokarmowym.

Dodatkowo przyjmując preparat należy zwiększyć swoje samopoczucie. Producent tłumaczy utratę wagi zwiększonym metabolizmem tłuszczów, który jest optymalizowany przez składniki aktywne zawarte w kapsułkach.

Test Fastburnix

Aby przetestować skuteczność kapsułek, zdecydowaliśmy się przeprowadzić test figury prima. W tym pomagała nam osoba testująca – wolontariusz. Susi ma 24 lata i na początku naszego testu ważyła 88 kg i miała 1,65 m wzrostu.

Dzień 1

Susi przyszła do naszej praktyki pierwszego dnia, aby omówić dokładną procedurę testu. Tam określiliśmy wagę, abyśmy mogli później uzyskać wartość porównawczą. Rozmawialiśmy również z naszym testerem o przyjmowaniu kapsułek. Producent zaleca dzienne spożycie dwóch kapsułek. Można je przyjmować rano lub w południe.

Nie ma dalszych informacji dotyczących spożycia, na przykład zmiany diety. Nasz badany obiecał przestrzegać dawki i umówiliśmy się na kontrolę.

Dzień 15

To miało miejsce dwa tygodnie później. Nasza testerka powiedziała, że ​​codziennie rano brała dwie kapsułki. W tym momencie nie mogliśmy jednak wykryć żadnej utraty wagi. Zapytana Susi stwierdziła, że ​​nie zauważyła jeszcze żadnej zmiany w apetycie ani zachciankach. Po konsultacji z nią kontynuowaliśmy nasz test.

Dzień 30

Ostateczna kontrola odbyła się miesiąc po rozpoczęciu testu. W tym momencie waga badanego badanego i uczucie głodu również się nie zmieniły. W związku z tym zakończyliśmy nasz test na Fastburnix z wynikiem ujemnym.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Wiele osób poszukuje skutecznego preparatu, który może ułatwić odchudzanie. W naszym teście Fastburnix nie odniosła jednak żadnego sukcesu. Pomimo regularnego przyjmowania kapsułek, nasz badany nie stracił na wadze. Zgodnie z wynikami naszych testów porównaliśmy kapsułki z alternatywnym produktem.

Po naszym teście interesowało nas, czy inne kobiety lub mężczyźni również mieli doświadczenia z Fastburnix. Poszukiwaliśmy raportów z doświadczeń na różnych forach i platformach w Internecie.

Świetne recenzje Fastburnix

Pani, której raport chcielibyśmy Wam w końcu przedstawić, jest więcej niż rozczarowana. Zamówiła kapsułki pełne nadziei. Ale nawet z nią obiecane wyniki odchudzania się nie spełniły.

W przeszłości Stiftung Warentest często testował i oceniał różne produkty odchudzające. Na stronie niezależnego portalu konsumenckiego znajduje się wiele doniesień na temat tabletek na odchudzanie itp. W trakcie naszych badań nie znaleźliśmy jednak żadnych dowodów na to, że Fastburnix została już przetestowana i oceniona.

Stosowanie Fastburnix

Według producenta Fastburnix jest bardzo łatwa w przyjmowaniu i dawkowaniu. Wystarczy popić dwie kapsułki dziennie, popijając odpowiednią ilością płynu. Należy przyjmować rano lub w południe. Ze względu na zawartą w niej kofeinę producent odradza przyjmowanie jej wieczorem.

Czy są oficjalne testy i badania?

Oficjalne testy i badania leków lub suplementów diety są ważne, ponieważ w tym przypadku składniki i działanie są dokładnie badane. Produkty, które nie są testowane, zawsze stanowią zagrożenie dla zdrowia użytkownika, ponieważ nie można dokładnie powiedzieć, czy preparaty zawierają tylko określone składniki aktywne. Z naszych badań wynika, że ​​Fastburnix nie została jeszcze poddana żadnym oficjalnym testom i badaniom.

Dla kogo Fastburnix?

Fastburnix skierowana jest przede wszystkim do użytkowników, którzy chcą szybko i łatwo schudnąć. Zawarta zielona kawa ma na celu optymalizację metabolizmu tłuszczów w taki sposób, aby nadmiar tłuszczu był szybciej spalany. Suplement diety jest łatwy w przyjmowaniu, dzięki czemu można go bezproblemowo zintegrować z codziennym życiem.

Osoby wrażliwe lub uczulone na jeden lub więcej składników powinny powstrzymać się od przyjmowania kapsułek. Jest to szczególnie ważne w przypadku kofeiny, którą zawiera. W przypadku niektórych użytkowników może to prowadzić do problemów ze snem, bólami głowy i problemami żołądkowo-jelitowymi. Producent zwraca również uwagę, że kobiety w ciąży i dzieci nie powinny przyjmować tego suplementu diety.
Świetne składniki figury

W reklamie kapsułek znajduje się stwierdzenie, że do ich produkcji używane są wyłącznie ziołowe składniki aktywne. Składniki na Fastburnix to:

  • B1 i B12 Witaminy : Dzięki tym witaminom organizm jest skutecznie wspomagany w spalaniu tłuszczu. Dodatkowo wzmacniane są mięśnie i trawienie.
  • Cynk: Cynk odgrywa kluczową rolę w rozkładzie tłuszczów i węglowodanów. Minerał ma również pozytywny wpływ na metabolizm białek oraz wspiera w ich działaniu liczne enzymy.
  • Miedź: Miedź jest ważną substancją sygnałową w metabolizmie lipidów, a także przyczynia się do tworzenia hemoglobiny. Spalanie tłuszczu można zoptymalizować poprzez odpowiednią równowagę miedzi.
  • Ekstrakt z : zielonej kawy W zielonej kawie występuje duża zawartość kwasu chlorogenowego. Jest to korzystne dla optymalnego spalania tłuszczu. Kwas zapobiega również wzrostowi poziomu cukru we krwi po posiłku, dzięki czemu nie gromadzi się tłuszcz.
  • Ekstrakt z pieprzu: pieprz stymuluje metabolizm i umożliwia bardziej ukierunkowaną utratę wagi. Dodatkowo piperyna zawarta w pieprzu obniża poziom tłuszczu we krwi.
  • Ekstrakt z : zielonej herbaty Zielona herbata jest bogata w przeciwutleniacze, które zwalczają wolne rodniki. Oprócz skutecznego wpływu na przemianę materii składniki herbaty chronią również przed uszkodzeniem komórek i przedwczesnym starzeniem się.

Ponieważ jednak kapsułki nie zostały jeszcze poddane żadnym oficjalnym testom i badaniom, nie można z całą pewnością stwierdzić, że w kapsułkach Fastburnix znajdują się tylko składniki aktywne określone przez dostawcę.

Skutki uboczne Fastburnix

Z naszych badań wynika, że ​​według producenta nie są znane żadne skutki uboczne. Przypisuje się to czysto ziołowym składnikom. Jednak ze względu na ekstrakt z zielonej herbaty i zielonej kawy kapsułki zawierają 13,75 mg kofeiny w jednej kapsułce. Niektórzy użytkownicy mogą bardzo wrażliwie na to zareagować.

W rezultacie nie można wykluczyć zwiększonego parcia na mocz, dolegliwości żołądkowych spowodowanych zwiększoną produkcją kwasu żołądkowego, problemów ze snem, wewnętrznego niepokoju, lęku, potów, nerwowości i arytmii serca. W przypadku stwierdzonej alergii lub nietolerancji na jeden lub więcej składników należy powstrzymać się od przyjmowania preparatu.

Gdzie kupić Fastburnix?

Jeśli chcesz kupić Fastburnix, możesz to zrobić tylko za pośrednictwem strony sprzedaży sprzedawcy. Ten suplement diety nie jest oferowany w aptekach ani aptekach internetowych, ani nie można go znaleźć w drogeriach takich jak dm czy Rossmann. Podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć kapsułek na platformach handlowych, takich jak Amazon czy eBay.

Cena Fastburnix

Po stronie sprzedaży cena Fastburnix wynosi 44,95 euro. Klienci otrzymują opakowanie 60 kapsułek. Takie opakowanie wystarcza na 30 dni przy dziennym spożyciu 2 kapsułek dziennie.

Często Zadawane Pytania

Pragnienie pięknej i szczupłej sylwetki sprawia, że ​​niektórzy uciekają się do wątpliwych środków z Internetu. Niestety, zwykle nie udaje się osiągnąć pożądanego sukcesu. Podsumowaliśmy wszystkie ważne informacje o Fastburnix w poniższych pytaniach i odpowiedziach.

Kto stoi za Fastburnix?

Kapsułki są sprzedawane przez Nutrimo Pte Ltd z siedzibą w Singapurze.

Czy mogę schudnąć z Fastburnix?

Niestety kapsułki nie mogły nas przekonać w naszym teście, dlatego mocno wątpimy w działanie tego preparatu. Nasz pacjent nie stracił na wadze po 30 dniach przyjmowania leku. Inni klienci w Internecie również opisują kapsułki jako nieskuteczne.

Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy?

Według dostawcy, klienci powinni otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli nie są zadowoleni z zakupu. Jednak przed zwrotem produktu należy skontaktować się z obsługą klienta. Dodatkowo wymagany jest dowód zakupu lub paragon. Jednak tylko oryginalne opakowanie, które jest nieotwarte, zapieczętowane, nieużywane i nieuszkodzone, zostanie odebrane. Klient nie ma możliwości przetestowania kapsułek, a następnie odesłania.

Dlaczego nie mogę kupić Fastburnix w aptece?

Ze względu na brak PZN kapsułki nie są sprzedawane w aptekach.

Podsumownie Fastburnix

Kobiety i mężczyźni ciągle walczą z tymi nieznośnymi kilogramami. Utrata wagi jest często trudna. Z pomocą przychodzą tu liczne zasoby z Internetu. Niestety nie mogą jednak dotrzymać złożonych obietnic. Po naszych badaniach i naszym teście musimy powiedzieć, że tak jest również w przypadku Fastburnix.

Dostawca obiecuje klientom szybkie sukcesy, które nie są spełnione nawet w sposób podstawowy. Z naszych badań i wyników testów wynika, że ​​mocno wątpimy w skuteczność tego suplementu diety i nie możemy polecić tego produktu na odchudzanie naszym czytelnikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *