Citro Slim – Opinie i efekty produktu na odchudzanie

19 sie

Citro Slim nowy preparat dietetyczny, podbija obecnie rynek niemiecki. Na stronie producenta można przeczytać, że powinno to umożliwić szybsze i przede wszystkim naturalne odchudzanie. Ale nie tylko to, to lekarstwo powinno również być w stanie ograniczyć apetyt, tak aby apetyt został zahamowany i automatycznie jesz mniej.

Oczywiście obietnice producenta zawsze brzmią fenomenalnie dobrze. Chcieliśmy jednak wiedzieć, czy preparat przetrwa również w praktyce. Dlatego przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania, przeprowadziliśmy własny test produktów i przeglądaliśmy recenzje klientów. Tutaj dowiesz się, czy Citro Slim dotrzymuje obietnic.

Co to jest Citro Slim?

Preparat ten to nowy suplement diety, którego naturalne składniki podobno stymulują spalanie tłuszczu i przyspieszają metabolizm. Według producenta Citro Slim hamuje również apetyt. Zapobiega to napadom głodu.

Łącząc aktywne składniki, nowy preparat aktywnie wspiera zmianę diety lub diety. Ponieważ podczas przyjmowania kapsułek Citro Slim organizm ludzki automatycznie zużywa mniej kalorii i spala istniejące rezerwy tłuszczu.

Opinie Citro Slim

Oczywiście podczas badań nie chcieliśmy polegać wyłącznie na oświadczeniach producenta. Dlatego postanowiliśmy wyszukać w Internecie różne doświadczenia użytkowników Citro Slim. Zrobiliśmy to w mediach społecznościowych, a także na różnych forach zdrowotnych, na których można było znaleźć ludzi przyjmujących ten lek.

Ludmiła Krüger Muszę powiedzieć, że te kapsułki Citro Slim naprawdę mnie przekonały. Biorę je dopiero od kilku tygodni, ale osiem funtów w cztery tygodnie jest naprawdę niesamowite. Nie musiałem uprawiać żadnego dodatkowego sportu ani zmieniać diety. Rekomendacja ode mnie!

Pierwszy raport na temat doświadczenia z preparatem znaleźliśmy w grupie na Facebooku na temat „odchudzania”. Tam pewna pani opisuje, że z Citro Slim schudłaby ponad 8 kilogramów w ciągu 4 tygodni. Według jej własnego oświadczenia nie zmieniłaby swoich nawyków żywieniowych i nie musiałaby ćwiczyć, aby schudnąć.

Znaleźliśmy kolejne doświadczenie z Citro Slim na Twitterze. Młody człowiek mógł oczywiście po krótkim czasie poczuć, że ma mniejszy apetyt na słodycze. Był w stanie zrzucić około 10 kilogramów w ciągu 6 tygodni.

Znaleźliśmy trzeci raport na forum zdrowia. Tam pewna kobieta napisała, że ​​dzięki temu preparatowi mogła zrzucić siedem kilogramów po ciąży. Nie były wymagane ćwiczenia ani dieta. Wzięła suplement tylko po to, by schudnąć.

Test Citro Slim

Więc teraz już wiedzieliśmy, że użytkownicy byli przekonani do tego preparatu, przynajmniej w Internecie. Jednak ważne było dla nas, aby na własne oczy zobaczyć efekty działania środka. Tylko w ten sposób mogliśmy się przekonać, czy informacje producenta są prawdziwe. Dlatego zdecydowaliśmy się na test Citro Slim.

Poszukiwaliśmy wolontariusza, który będzie testował dla nas preparat przez 30 dni. Z różnych listów od naszych czytelników zdecydowaliśmy się na korzyść Lary, która miała zabierać nam kapsułki na miesiąc. Przed rozpoczęciem testu Citro Slim ważyła 72 kilogramy i miała 1,68 metra wzrostu.

Tydzień 1

Zależało nam na tym, aby test został przeprowadzony w „prawdziwych” warunkach. Lara powinna zatem przyjmować kapsułki Citro Slim dwa razy dziennie z wystarczającą ilością płynu. Nasza testerka-wolontariuszka zdecydowała się na zażycie preparatu zaraz po wstaniu i przed śniadaniem. Nie powinna uprawiać sportu i jeść jak zwykle.

Tydzień 2

Byliśmy bardzo ciekawi, czy kapsułki Citro Slim wykazały wpływ na naszego testera-wolontariusza po dwóch tygodniach stosowania. Lara poinformowała nas, że przyjmowanie kapsułek było dla niej bardzo łatwe. Położyła paczkę w widocznym miejscu w kuchni. Więc nigdy nie zapomniała wziąć go rano. W ciągu dwóch tygodni nie doświadczyła żadnych skutków ubocznych ani nietolerancji. Spojrzenie na wagę pokazało, że Lara schudła już trzy kilogramy w pierwszych dwóch tygodniach dobrowolnego samotestu. To był pozytywny wynik dla wszystkich.

Tydzień 3

Nasz tester wolontariusz przyjmował kapsułki Citro Slim już od 21 dni i nadszedł czas, aby zaprosić panią do naszego gabinetu. Kiedy weszła do pokoju, mogliśmy już zobaczyć, że Lara wyraźnie schudła. Powiedziała nam również, że przyjaciele pytali ją, czy przejdzie na ekstremalną dietę. To pytanie bardzo ucieszyło Larę, ponieważ potwierdziło, że inne osoby również zauważyły ​​utratę wagi. I rzeczywiście, nawet w trzecim tygodniu samotestu Lara była w stanie zrzucić kolejne 2,5 kilograma wagi.

Tydzień 4

Teraz rozpoczął się ostatni tydzień naszego testu Citro Slim z naszym wolontariuszem. Ze względu na zasady dotyczące odległości, ostateczną dyskusję przeprowadziliśmy poprzez wideokonferencję online. Lara była również w stanie zrzucić kolejne 2 kilogramy wagi w ciągu ostatniego tygodnia. To był absolutnie świetny wynik dla nas wszystkich i udowodnił, że preparat może spełnić to, co obiecuje producent. Nasz ochotnik stracił w sumie 8 kilogramów w ciągu czterech tygodni. Aby to zrobić, codziennie brała dwie kapsułki. Ćwiczenia lub zmiana diety nie były konieczne.

Czy jest inna skuteczna alternatywa?

Podczas naszego testu z ochotnikiem straciła osiem kilogramów. Nie było żadnych skutków ubocznych, a spożycie przebiegało bez komplikacji. Tym samym kapsułki Citro Slim były w stanie potwierdzić swoją skuteczność. Nie chcemy jednak tylko pokazać naszym czytelnikom jednego produktu, chcemy przedstawić Państwu kolejną skuteczną alternatywę.

Oznacza to, że każdy użytkownik może wybrać to, co najbardziej mu odpowiada. Jest to produkt o nazwie ICG Color Urner. Preparat ten był już w stanie przekonać naszych czytelników swoją skutecznością, a suplement diety również został oceniony jako skuteczny w badaniach.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań?

Podczas badań nad preparatem niestety nie mogliśmy znaleźć żadnych informacji na temat tego, czy Citro Slim został już przetestowany w badaniu klinicznym. Ponieważ jednak nie jest to lek, a suplement diety, badanie kliniczne nie jest konieczne do określenia skuteczności produktu.

Na oficjalnej stronie sprzedażowej producent podaje, że do Citro Slim stosowane są tylko sprawdzone, naturalne składniki. W dalszej części tego raportu przyjrzymy się bliżej składnikom tego suplementu diety. Nie mogliśmy jednak znaleźć oficjalnego badania ani oficjalnego raportu z testów.

W ciągu ostatnich kilku lat niezależna organizacja konsumencka wielokrotnie badała i oceniała różne produkty odchudzające pod kątem ich działania. Niektóre remedia działały dobrze, podczas gdy większość uzyskała raczej skromny wynik.

Podczas naszych badań rozejrzeliśmy się po stronie portalu konsumenckiego. Nie mogliśmy jednak znaleźć tam żadnych informacji o tym, czy miało miejsce śledztwo Citro Slim Stiftung Warentest.

Dla kogo jest Citro Slim?

Kapsułki są wyraźnie skierowane do osób, które chcą skutecznie i zdrowo schudnąć. Producent Citro Slim przemawia przede wszystkim do osób, które chcą łatwo schudnąć.

Liczenie kalorii, wykonywanie dodatkowych ćwiczeń fizycznych lub zmiana diety nie jest konieczne. Składniki Citro Slim optymalizują spalanie tłuszczu i metabolizm w taki sposób, aby możliwa była szybka redukcja wagi.

Stosowanie Citro Slim

Przyjmowanie kapsułek jest bardzo łatwe i było również możliwe bez żadnych problemów podczas naszego autotestu z naszym testerem-wolontariuszem. Według producenta przyjmowanie suplementu diety jest łatwe do zintegrowania z codziennym życiem. Ponadto Citro Slim należy przyjmować regularnie przez dłuższy czas.

Wystarczy wziąć dwie kapsułki dziennie z wystarczającą ilością płynu. Nie ma znaczenia, czy weźmiesz dwie kapsułki rano, czy dwie kapsułki Citro Slim przed obiadem. Możesz również wziąć jedną kapsułkę rano, a drugą wieczorem. Dzięki temu możliwa jest duża elastyczność.

Ważne jest tylko, aby Citro Slim zawsze przyjmować 10 do 15 minut przed posiłkiem i aby kapsułki popijać wystarczającą ilością płynu. Idealne jest tutaj 300 ml wody. Ważne jest również, aby spożyć od 6 do 8 godzin przed pójściem spać, ponieważ czasami może to prowadzić do problemów z zasypianiem, które są spowodowane składnikiem kofeiny.

Efekty Citro Slim

Efekt Citro Slim może być inny. Zależy to w dużej mierze od ciała danego użytkownika. Producent nie podaje żadnych informacji na ten temat lub nie znaleźliśmy żadnych informacji na ten temat podczas naszych badań. Jednak podczas naszego autotestu z ochotnikiem efekty pojawiły się w ciągu kilku dni.

Skład Citro Slim

Producent deklaruje, że używa tylko naturalnych składników. Sprawdziliśmy to stwierdzenie podczas naszych badań. W rzeczywistości wszystkie składniki Citro Slim są pochodzenia naturalnego. Przyspieszają metabolizm i wspomagają spalanie tłuszczu. Poniżej wymieniliśmy i krótko wyjaśniliśmy komponenty:

  • Ekstrakt z gurany: Substancja ta odpowiada za przyspieszenie metabolizmu. Przyspieszony metabolizm przyspiesza spalanie tłuszczu, a użytkownicy tracą na wadze, że tak powiem, „nie mając nic do roboty”.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty: W wielu kulturach azjatyckich zielona herbata jest poufną wskazówką do szybkiego schudnięcia przed ślubem lub uroczystością. Tego składnika nie powinno zabraknąć w Citro Slim. Wypłukuje toksyny z organizmu, które blokują komórki. W ten sposób tłuszcz może zostać szybciej rozłożony, a organizm ludzki może zostać oczyszczony z toksyn. Można go również znaleźć w innych preparatach, takich jak Idealica krople .
  • Ekstrakt z zielonej kawy: Ekstrakt z zielonej kawy utrzymuje i wspomaga spalanie tłuszczu. Dzięki temu składniki te rozwijają swoje pełne działanie dopiero po przyspieszeniu spalania tłuszczu.
  • Ekstrakt z pieprzu Ekstrakt z pieprzu zawiera substancję piperonal. Tworzy to połączenie między innymi składnikami zawartymi w kapsułkach Citro Slim, a tym samym zapewnia idealną interakcję wszystkich istniejących składników. Mówi się, że substancja ma również właściwości przeciwzapalne.
  • Ryboflawina: Ta substancja będzie znana jako witamina B2. Składnik ten umożliwia organizmowi uzyskanie lepszej energii z istniejącego tłuszczu i dostarczanych do niego aminokwasów. Zmniejsza to uczucie głodu, ponieważ organizm czerpie energię ze zgromadzonego tłuszczu, a nie z pożywienia.
  • Cynk: Ten składnik w kapsułkach Citro Slim, cynk, zapewnia lepszy rozkład tłuszczu i białka w organizmie. To stymuluje metabolizm węglowodanów.

Skutki uboczne Citro Slim

Podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć żadnych informacji o skutkach ubocznych Citro Slim. Nie było również żadnych skutków ubocznych podczas autotestu z ochotnikiem. Zasadniczo jednak nietolerancja występuje tylko wtedy, gdy dana osoba ma alergię na jeden ze składników.

Jeśli nie masz pewności, czy jesteś uczulony lub nadmiernie reagujesz na substancję czynną, powinieneś to wyjaśnić lekarzowi. Według producenta kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny powstrzymać się od przyjmowania preparatu.

Gdzie kupić Citro Slim?

Aby kupić Citro Slim, warto odwiedzić stronę producenta oficjalną sprzedażową . Zakup i dostawa przebiegły tam bez żadnych problemów. Preparatu nie znajdziesz jednak w lokalnych sklepach, takich jak apteki, Rossmann czy dm.

Nie mogliśmy go również znaleźć na Amazon podczas naszych badań. Od czasu do czasu możesz znaleźć tanie oferty w serwisie eBay. Często jednak są to podróbki i nie zalecamy kupowania na tego typu platformach, ponieważ nie ma pewności, czy produkty są oryginalne.

Cena Citro Slim

Na oficjalnej stronie producenta cena Citro Slim za puszkę z 60 kapsułkami wynosi 59,95 euro. Jednak obecnie dostępna jest oferta oszczędności w wysokości tylko 49,95 euro. Przy zakupie puszki klient oszczędza aż 10 euro. Jeśli kupisz dwie puszki, cena stanie się jeszcze tańsza.

Wtedy puszka kosztuje tylko 39,97 euro. Kupując trzy puszki, klienci mogą skorzystać z ceny zaledwie 36,65 euro za puszkę. Producent Citro Slim zawsze korzysta z usług DHL do wysyłki produktu i można wybrać różne metody płatności, takie jak przelew natychmiastowy, PayPal lub przelew bankowy. Ponadto porównanie cen lub zbadanie możliwego kodu rabatowego zawsze może być opłacalne dla portfela.

Często Zadawane Pytania

Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, czy chcesz schudnąć z Citro Slim, nasze najczęściej zadawane pytania z pewnością Ci pomogą. Konsumenci często chcą dowiedzieć się więcej, zanim zdecydują się na konkretny produkt. W związku z tym podczas naszych badań wciąż natrafialiśmy na te same pytania, na które oczywiście odpowiemy za chwilę.

Czy Citro Slim jest dobry?

Podczas naszych badań nad tym preparatem nie udało nam się znaleźć żadnych informacji, które sugerowałyby, że stosowanie preparatu niesie ze sobą ryzyko. Ponadto nie są nam znane żadne doniesienia o skutkach ubocznych lub nietolerancji preparatu.

Jak szybko działa?

Efekt działania preparatu zaczął się w naszym autoteście w ciągu kilku dni. Jednakże, ponieważ efekt i początek działania preparatów i leków może różnić się w zależności od osoby, nie jest możliwe podanie ogólnego terminu rozpoczęcia działania kapsułek.

Czy istnieje specjalne forum do wymiany opinii o Citro Slim?

Podczas naszych badań nie znaleźliśmy specjalnego forum, które konkretnie kręci się wokół tego preparatu. Jednak według naszych badań preparat jest często przedmiotem dyskusji i recenzji w mediach społecznościowych i forach na temat zdrowia i odchudzania.

Analiza Citro Slim

Citro Slim to nowy suplement diety na rynku niemieckim. Przeprowadziliśmy dokładne badania dotyczące kapsułek, przyjrzeliśmy się ocenom i recenzjom klientów, a nawet przeprowadziliśmy własny test z preparatem, w którym nasza wolontariuszka Lara była w stanie schudnąć osiem kilogramów w zaledwie cztery tygodnie.

Na podstawie tych wyników oraz pozytywnych opinii klientów i raportów z testów jesteśmy przekonani o tym preparacie i klasyfikujemy ten produkt jako skuteczny środek na odchudzanie. W związku z tym możemy polecić Citro Slim osobom dotkniętym i zainteresowanym bez żadnych ograniczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *