Kalendarium, 17-12-2017


Szczegóły leku

Nazwa leku: Algi morskie - Spirulino 25g

Producent: Bio - Active

Krótka charakterystyka:

Algi morskie - Spirulino - Walka z chorobą wieńcową, cukrzycą, otyłością!
Spirulina, to wysuszone glony występujące w czystych głębinach morskich. Potocznie nazywana zielonym złotem oraz wodnym żeńszeniem stanowi niezwykle bogate źródło składników odżywczych. Dzięki nieprawdopodobnej zawartości białka [65%] organizm łatwo ją przyswaja. Jest najbogatszym roślinnym źródłem ważnych dla życia witamin B, B1, B12 oraz A, D, E, K. Dla przykładu 1g Spiruliny odpowiada w przybliżeniu porcji 1kg różnych warzyw, zawartość w Spirulinie karotenu jest 14 razy większa niż w marchwi, zawartość żelaza - 25 razy wyższa niż w szpinaku. Spirulina zawiera wszystkie podstawowe minerały, pierwiastki, sole mineralne i enzymy, których organizm sam nie jest w stanie wyprodukować. Stopień przyswajalności tych składników wynosi ok. 95%, co pozwala na szybkie przywracanie równowagi fizjologicznej i zwiększanie ogólnej odporności organizmu.
Spirulina podnośi walory smakowe potraw nadając im lekko grzybową nutę. Stosowana wszechstronnie, głównie jako dodatek do koktajli, jogurtów, sosów, zup, galaretek.
Spirulino, jako produkt całkowicie naturalny, pomaga walczyć z wieloma schorzeniami, np. z chorobą wieńcową, anemią, cukrzycą, schorzeniami wątroby, nadkwasotą, otyłością. Dawka dzienna to tylko 5g!!! Dodaje się do wybranej ciepłej lub zimnej potrawy, np. do sosów, jogurtów i zup. Można wykonać z niej fantastyczną maseczkę: 1/3 torebki, 100 ml wody i sok z cytryny cudownie wygładza i ujędrnia skórę.
Skład: Spirulino (algi morskie).
W opakowaniu zbiorczym znajduje się 8 szt. x 25g spirulino

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

powrót do listy