Kalendarium, 19-01-2018

Poradnik zdrowia

Problemy z cerą naczynkową

Skóra

10-12-2007 10:15

Wiele osób ma popękane naczynka krwionośne lub po prostu cerę naczynkową. Pamiętajmy, że taki typ skóry potrzebuje specjalnej ochrony – szczególnie w zimie. Nawet jeśli do tej pory nie mieliśmy z tym problemu, pamiętajmy że narażając skórę na bardzo niskie temperatury, możemy spowodować, że naczynka krwionośne popękają.

więcej

Pani zima

Skóra

08-12-2007 15:31

PANI ZIMA ma włosy ciemne, czarne, czarno- brązowe lub czarno-granatowe. Oczy mocno zaznaczone, w ciemnej oprawie i intensywnej barwie: niebieskiej, ciemnego szarego- błękitu, szaro-zielonego, turkusowego, piwnego, czarnego bądź błękitno-lodowego.

więcej

Kapsuła SPA

Skóra

26-11-2007 09:26

Kapsuły Spa są obecnie najbardziej skutecznymi urządzeniami salonów kosmetycznych, gabinetów odnowy i gabinetów spa. Pomagają w odchudzaniu, modelowaniu sylwetki, , usuwaniu cellulitu, pielęgnacji skóry, poprawiają stan zdrowia, świetnie relaksują i odprężają.

więcej

Kosmetyczna spiżarnia

Skóra

22-10-2007 13:37

Nadchodzą długie jesienne wieczory, deszcze i słoty. Jesień to czas robienia zapasów– w domowych spiżarniach -- odpowiednio przetworzonych owoce będą nam służyły przez całą zimę. My spróbujmy zrobić coś nie tylko dla podniebienia, ale też dla ciała… Dary natury świetnie sprawdzają się również na łazienkowej półce!

więcej

Mam kaprys -- mam tatuaż

Skóra

22-10-2007 11:07

Kiedyś gdy decydowaliśmy się na tatuaż, trzeba było się głęboko zastanowić - czy na pewno jesteśmy na to gotowi, czy nam się nie znudzi i czy będzie dla nas odpowiedni. Tatuaż robiło się na całe życie, nie można się go było pozbyć, co najwyżej -- ukryć. Dziś tatuaż nie jest poważną decyzją, jest kaprysem.

więcej

Pani Jesień

Skóra

10-10-2007 07:09

PANI JESIEŃ ma włosy w kolorze ciepłego brązu poprzez miedziane, rudo-blond, miodowe i kasztanowe – często naturalnie kręcone. Oczy zielone lub piwne, błyszczące zielono- topazowe, bądź bursztynowe czy oliwkowe.

więcej

Pani lato

Skóra

- Analiza kolorystyczna

09-10-2007 15:27

PANI LATO ma włosy blond, stopniowo ciemniejące, przechodzące w mysi lub popielaty brąz. Obecnie zdarzają się również włosy w odcieniu platynowym lub srebrzysto-popielatym. Skóra jest jasna, porcelanowa, z różowym lub oliwkowym zabarwieniem. Blado-beżowa, czasem o zabarwieniu niebieskim lub wręcz ziemista.

więcej

Pani wiosna

Skóra

09-10-2007 15:22

PANI WIOSNA to blondynka o słomkowym, miodowym, jasnorudym kolorze włosów, często z refleksami. Jej oczy są piwne lub szarozielone. Karnacja – jasna o ciepłym odcieniu i bardzo delikatnej, jasnej oprawie.

więcej