Kalendarium, 20-09-2017

Poradnik zdrowia

Tajemnice kobiecej torebki

Skóra

26-12-2007 11:17

Pokaż mi co nosisz w torebce a powiem Ci kim jesteś - zawartość damskiej torebki od zawsze intrygowała mężczyzn. Nigdy nie rozumieli dlaczego torebka i jej zawartość jest dla właścicielki tak ważna. Prawda jest taka, że większość kobiet, albo nosi tam masę niepotrzebnych rzeczy, albo nosi mniej niż powinna...

więcej

Coś dla panów

Skóra

24-12-2007 09:04

Nowocześni mężczyźni odczuwają coraz silniejszą potrzebę dbania o siebie. Na męskiej półce z kosmetykami poza kremem do golenia i szczoteczką do zębów, coraz częściej znajduje się miejsce na inne kosmetyki pielęgnacyjne. Panowie stają się coraz bardziej atrakcyjni, a w sklepach pojawia się coraz większy wybór kosmetyków przeznaczonych specjalnie dla nich…

więcej

Top 5 Manicure

Skóra

20-12-2007 01:08

Piękne i zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety. Szczególnie w okresie nadchodzącego karnawału można nieco poszaleć i postarać się, aby dłonie wyglądały nie tylko perfekcyjnie, ale jednocześnie podkreślały naszą indywidualność.

więcej

Szybka regeneracja. Naturalnie

Skóra

- Pielęgnacja ciała

14-12-2007 07:51

Piątek. Po ciężkim tygodniu, pełnym stresu i wysiłku marzysz o gorącej kąpieli i spokojnym wieczorze. Nagle telefon. Znajomi wyciągają cię na imprezę. Masz godzinę by przeobrazić się w królową nocy. Sięgasz po tubkę z maseczką regenerującą - niestety jest pusta…Spokojnie! Są inne sposoby by wyglądać i poczuć się świeżo.

więcej

Problemy z cerą naczynkową

Skóra

10-12-2007 10:15

Wiele osób ma popękane naczynka krwionośne lub po prostu cerę naczynkową. Pamiętajmy, że taki typ skóry potrzebuje specjalnej ochrony – szczególnie w zimie. Nawet jeśli do tej pory nie mieliśmy z tym problemu, pamiętajmy że narażając skórę na bardzo niskie temperatury, możemy spowodować, że naczynka krwionośne popękają.

więcej

Pani zima

Skóra

08-12-2007 15:31

PANI ZIMA ma włosy ciemne, czarne, czarno- brązowe lub czarno-granatowe. Oczy mocno zaznaczone, w ciemnej oprawie i intensywnej barwie: niebieskiej, ciemnego szarego- błękitu, szaro-zielonego, turkusowego, piwnego, czarnego bądź błękitno-lodowego.

więcej

Kapsuła SPA

Skóra

26-11-2007 09:26

Kapsuły Spa są obecnie najbardziej skutecznymi urządzeniami salonów kosmetycznych, gabinetów odnowy i gabinetów spa. Pomagają w odchudzaniu, modelowaniu sylwetki, , usuwaniu cellulitu, pielęgnacji skóry, poprawiają stan zdrowia, świetnie relaksują i odprężają.

więcej

Kosmetyczna spiżarnia

Skóra

22-10-2007 13:37

Nadchodzą długie jesienne wieczory, deszcze i słoty. Jesień to czas robienia zapasów– w domowych spiżarniach -- odpowiednio przetworzonych owoce będą nam służyły przez całą zimę. My spróbujmy zrobić coś nie tylko dla podniebienia, ale też dla ciała… Dary natury świetnie sprawdzają się również na łazienkowej półce!

więcej

Mam kaprys -- mam tatuaż

Skóra

22-10-2007 11:07

Kiedyś gdy decydowaliśmy się na tatuaż, trzeba było się głęboko zastanowić - czy na pewno jesteśmy na to gotowi, czy nam się nie znudzi i czy będzie dla nas odpowiedni. Tatuaż robiło się na całe życie, nie można się go było pozbyć, co najwyżej -- ukryć. Dziś tatuaż nie jest poważną decyzją, jest kaprysem.

więcej

Pani Jesień

Skóra

10-10-2007 07:09

PANI JESIEŃ ma włosy w kolorze ciepłego brązu poprzez miedziane, rudo-blond, miodowe i kasztanowe – często naturalnie kręcone. Oczy zielone lub piwne, błyszczące zielono- topazowe, bądź bursztynowe czy oliwkowe.

więcej