Kalendarium, 21-01-2018

WiadomościLekką stopą po urlopie

Uroda

- Pielęgnacja stóp

31-08-2013 13:27

Odkryte sandały, lekkie klapki i uniwersalne japonki. Letnie obuwie pomogło nam przetrwać upalne dni. Niestety, pozostawiło też nieestetyczne ślady na stopach. Nie przechodź problemów! Przedstawiamy 3 kroki do profesjonalnej regeneracji skóry stóp po lecie.

więcej

Regeneracja przychodzi nocą

Uroda

- Regeneracja skóry

17-08-2013 19:31

Piękno i uroda przychodzą nocą, w momencie, gdy ciało wyłączone jest z aktywności. Rozluźnione mięśnie pozwalają na odpoczynek, efektywniejsze są też podziały komórek skóry. I to właśnie dlatego stwierdzenie, że regeneracja przychodzi nocą najpełniej obrazuje, wszystko, co dzieje się ze skórą podczas snu.

więcej

3 kroki do pięknej skóry latem

Uroda

- Skóra

10-07-2013 10:41

Lato czeka. Razem z latem czekają… promienie słoneczne. Zadbaj o swoją skórę i chroń ją przed fotostarzeniem. Postaw na filtry UVA i UVB, pamiętaj o antyoksydantach, ale i substancjach aktywnych. To pozwoli cieszyć Ci się pełnią wakacji!

więcej

Korekta nosa bez operacji? To możliwe!

Uroda

- Dermatologia estetyczna

28-06-2013 12:55

Nos to, zaraz po ustach, część twarzy, do której mamy zwykle najwięcej zastrzeżeń. Że lekko garbaty, wklęsły, niesymetryczny. Ogólnie – niedodający urody. A wystarczy ampułka kwasu hialuronowego i wprawne ręce dermatologa estetycznego, żeby to zmienić.

więcej

Najdroższe zabiegi chirurgii plastycznej

Uroda

- Chirurgia estetyczna

26-05-2013 12:00

Rynek chirurgii plastycznej z roku na rok rośnie w siłę. Zdawałoby się, że średnia wysokość zarobków w Polsce będzie przeszkodą nie do przejścia dla większości Polaków. Jednak nie. Z badań Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej* wynika, że ponad 0,5 mln Polaków rocznie decyduje się na wizytę u chirurga plastycznego. Polki w gabinecie chirurga plastycznego zostawiają średnio 10 tys. złotych za pojedynczy zabieg.

więcej

Zadbaj o skórę dojrzałą

Uroda

- Skóra dojrzała

26-04-2013 18:37

Jak najlepiej pielęgnować skórę dojrzałą? Których substancji należy jej dostarczać? O problemach i potrzebach skóry po 40. roku życia opowiada dermatolog, ekspert marki Revitacell, dr Edyta Engländer.

więcej

Mężczyzna u chirurga plastycznego…

Uroda

- Chirurgia estetyczna

04-04-2013 13:51

Koniec z niecodziennym widokiem odzianego w szlafrok pana wychodzącego z pokoju zabiegowego. Od paru lat trend bycia metroseksualnym jest częścią naszej kultury, przedostał się do codziennego życia panów, którzy teraz, równie często jak kobiety, odwiedzają kliniki i specjalistów plastyków. Oto co i jak chętnie poprawiają.

więcej

Luksus na wyciągnięcie ręki

Uroda

- Skóra

06-03-2013 09:04

Kawior przez stulecia gościł na stołach władców i elit. Nauka wyprowadziła go jednak z kuchni wprost do salonów kosmetycznych. Dziś, ten zawierający całą masę składników cennych dla naszej urody, uznawany za kwintesencje luksusu, dar natury może stać się sojusznikiem każdej kobiety w walce o zadbaną skórę.

więcej

Odbuduj włosy z komórkami macierzystymi!

Uroda

- Włosy

14-02-2013 09:38

Wzmożone wypadanie włosów? Przyczynę problemu odkryli naukowcy. Tkwi ona na poziomie komórkowym. Remedium stanowią komórki macierzyste, które działają u źródła problemu.

więcej

Młodsza skóra zimą!

Uroda

- Skóra

29-01-2013 09:41

Aby wiosną i latem cieszyć się piękną cerą, zadbaj o to już dziś. Niektóre zabiegi z zakresu medycyny estetycznej najlepiej sprawdzają się zimą i warto je wykonać jeszcze przed pojawieniem się pierwszych promieni słonecznych. Poza tym, zimą ruch w gabinetach jest dużo mniejszy niż wiosną, atmosfera jest spokojniejsza, a specjaliści mogą więcej czasu i uwagi poświęcić Pacjentom.

więcej