Kalendarium, 23-01-2018

Blogi

Efekt jojo

Moje zdrowie

- Od stówy w dół

03-03-2008 09:12

Efekt jojo polega na tym, że jak już się człowiek wreszcie odchudzi, to od razu tyje, co jest frustrujące niemalże tak, jak próba nauczenia się obsługi tej wydawałoby się prostej zabawki.

więcej

Ilu odchudzających się mężczyzn potrzeba do zapalenia żarówki

Moje zdrowie

- Od stówy w dół

31-01-2008 12:33

W Europie dobrze wiemy, że Amerykanie to nieuki... Spośród wielu rzeczy, których przeciętny Amerykanin nie wie, jest odpowiedź na pytanie: co to jest kaloria? W Europie wiemy co to jest kaloria i wiemy, że Amerykanie nie wiedzą. Co więcej - lubimy się z tej ich niewiedzy śmiać - być może dlatego tak wielką popularnością cieszył się kilka lat temu antyhamburgerowy dokument Supersize me!

więcej

Po trzech dniach jestem głodny.

Moje zdrowie

- Od stówy w dół

10-01-2008 12:38

Gdzie tam po trzech! Właściwie od razu jak postanowiłem coś zrobić ze swoją nadwagą poczułem się głodny jak wilk. Miejski wilk. Taki co by konia zjadł w zestawie z frytkami i powiększoną kolą. Pikantną nóżką i do tego baklawą na deser.

więcej

Od trudnej prawdy, do pierwszych postanowień.

Moje zdrowie

- Od stówy w dół

07-01-2008 10:35

Mam dwóch siostrzeńców, bliźniaków zresztą, których bardzo lubię, choć rzadko widuję. Ostatnie spotkanie -- gdzieś tak po roku niewidzenia -- miało miejsce na święta. Pierwszy zobaczył mnie Tomek -- "Wujku, jaki ty jesteś duży!" Tuż za nim wbiegł Paweł -- "Wujku, ale ty jesteś gruby!" I jak tu się nie załamać! Fakt -- zawsze byłem masywny, gdybym był bokserem na pewno walczyłbym w wadze super ciężkiej. Nie da się jednak ukryć, że w ciągu ostatnich miesięcy przestałem być tylko duży, a zacząłem być gruby.

więcej