Kalendarium, 23-01-2018

Blogi

powrót do listy

Nowość od Dr Irena Eris - Balsam brązujący

Uroda

Z kosmetycznej półki

17-03-2008 23:08

Dr Irena Eris
Dr Irena Eris

Słońce jeszcze niemrawo przebija się przez chmury, a my już jesteśmy spragnieni promieni słonecznych, które ogrzeją ciało. Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris polecają nowość! - brązujący balsam pielęgnacyjny do ciała -
SUN EFFECT z serii Dr Irena Eris Prosystem Home Care, nadający skórze odcień stopniowej opalenizny, bez narażania jej na szkodliwe działanie promieni UVA i UVB. Odpowiednia dawka aktywnych składników brązujących zamkniętych w innowacyjnych mikrosferach umożliwia kontrolę nad stopniem intensywności i równomierności opalenizny, w miarę stosowania balsamu.


Nowoczesny kompleks substancji biologicznie czynnych gwarantuje optymalne i długotrwałe nawilżenia skóry. Jego skuteczność wzmacnia hialuronian sodu, który posiada naturalne właściwości zatrzymywania wody w naskórku. Tworzy on na skórze barierę ochronną znacznie ograniczając proces utraty wody z komórek. Jego kompleksowe działanie poprawia kondycję oraz wpływa na wyraźne zwiększenie napięcia i elastyczności skóry. Wosk z oliwek o niskiej masie cząsteczkowej łatwo dociera w głąb skóry, dzięki czemu bardzo skutecznie odżywia i wzmacnia barierę lipidową naskórka.


Efektem stosowania jest subtelny, pełen blasku i złocisty odcień brązu, który można osiągnąć już po 3-4 aplikacjach. Dla podtrzymania uzyskanego efektu "naturalnej opalenizny" należy stosować balsam 2-3 razy w tygodniu.
Chroniąc ciało przed przedwczesnym starzeniem się skóry, balsam zapewnia jednocześnie optymalne i długotrwałe nawilżenie i odżywienie skóry oraz poprawia jej elastyczność. Delikatny zapach, szybkie wchłanianie się balsamu oraz łatwość aplikacji z ariless'a gwarantują przyjemność ze stosowania kosmetyku.

Opakowanie: 100 ml
Cena: 72 zł


KOSMETYK JEST DOSTĘPNY TYLKO
W SIECI KOSMETYCZNYCH INSTYTUTÓW DR IRENA ERIS

powrót do listy
Komentarze [0] zobacz wszystkie »
Komentarze do: Nowość od Dr Irena Eris - Balsam brązujący


zobacz także:

Terapia Witaminowa AVST Environ

12-11-2008 10:22

Zaawansowana Terapia Witaminowa AVST Environ przeznaczona dla każdego typu skóry, bez względu na wiek bądź stopień zniszczenia.

więcej

Kosmetyki matujące dla błyszczącej cery

03-11-2008 09:31

Nie możesz poradzić sobie z błyszczącą cerą, masz uporczywy problem z rozszerzonymi porami i zaskórnikami?

więcej

Farouk Systems - nowa lina kosmetyków

31-10-2008 09:20

Starożytna filozofia zdrowia i urody oraz zaawansowana amerykańska technologia są podstawą nowej marki kosmetyków Farouk Systems – CHI Organics - GoGreen. Oliwa...

więcej