Kalendarium, 21-01-2018

Blogi

Variete

Psychologia stosowana

ZAPISKI JEDNOSTKI SOCJOPATYCZNEJ

Moje życie niczym nie przypomina bajki – miałam być długonogą, szczupłą blondynką, skończyć studia i zakochać się ze wzajemnością w bogatym potomku jakiegoś szlachetnego rodu. Miało być tak pięknie, wyszło jak zawsze. Dziś zastanawiam się nad sensem mojego życia...

więcej

Variete

Nad czaszką Yorika

NA CHŁODNO

Nieco ekscentryczna lekcja anatomii. Uwaga! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

więcej

Variete

Posłuchaj...

DŹWIĘKI NATURY

Pozytywnych stron mieszkania w mieście można naliczyć bez liku. Nie da się jednak ukryć, że minusów też nie da się zignorować. Kontakt z naturą, który jak wiadomo przynosi ukojenie nerwów, jest w metropolii poważnie utrudniony. Łuna miasta nie pozwala dostrzec gwiazd, większość trawników i parków jest w wyłącznym użytkowaniu psów i ich właścicieli, a z ptaków w zasięgu oka i ucha są zazwyczaj wyłącznie wróble i wrony.

więcej

Variete

Urbanator, the Papaya King

CHRUPIE W DUPIE

Porady zdrowotne dla chorych I opieszałych ze szczególnym uwzględnieniem impotencji. Arcydzieło wytoczone przez Michała Urbaniaka z niewielka pomocą Andrzeja Makowieckiego, najwybitniejszego jazzowego pisarza Wszechczasów!

więcej

Variete

Terapia śmiechem

GUZIK GELOTOLOGICZNY

Gelotologia (gr. gelos - śmiech) to terapia oparta na założeniu, że spontaniczny śmiech pomaga odreagować stres, konflikty, frustracje. Gelotologia służy wykształceniu umiejętności rozładowania napięć emocjonalnych i stresu, a także profilaktyce zdrowia.

więcej

Variete

Linemed24

Z GŁOWĄ W BAGAŻNIKU

Świat polityki jest chory - jest to choroba przewlekła, dolegliwa i prawdopodobnie nieuleczalna. Heroiczne wysiłki badaczy koncentrują się głównie na zapobieganiu jej rozprzestrzeniania w reszcie społeczeństwa. Zazwyczaj jednak sztuka ta się nie udaje.

więcej