Kalendarium, 21-01-2018

Blogi

Moje zdrowie

Blog o bieganiu

MARATOŃCZYK

Zmęczenie sprawia mi przyjemność. Trening daje mi radość w mięśniach. W tym blogu chciałbym podzielić się z Tobą swoją biegową radością. Może Ty też biegasz jak wariat, może uprawiasz jogging dla zdrowia, a może zastanawiasz się, czy by nie potruchtać po pracy – pobiegnijmy razem….

więcej

Moje zdrowie

Męska dieta

OD STÓWY W DÓŁ

Zawsze byłem masywny, gdybym był bokserem na pewno walczyłbym w wadze super ciężkiej. Nie da się jednak ukryć, że w ciągu ostatnich miesięcy przestałem być tylko duży, a zacząłem być gruby.

więcej

Moje zdrowie

Palenie albo zdrowie

OSTATNI PAPIEROS

Nie istnieje cudowna recepta na zaprzestanie palenia. Jest tyle sposobów, ilu eks-palaczy. Ty także musisz znaleźć swoją drogę, aby rozstać się z nałogiem. Uwolnienie się z nałogu nigdy nie jest łatwe – ale może się udać. Ważne jest wsparcie najbliższych, przyjaciół i blogera , który też zmaga się z tym problemem.

więcej

Moje zdrowie

Być mamą

RODZINNA WSPINACZKA

Na razie jest nas troje (chronologicznie od najmłodszego): Emilka, Borys, Kasia. W lipcu będzie nas czworo. Póki co wiemy, że bycie rodzicami Emilki jest doświadczeniem, które można porównać, do wspinaczki wysokogórskiej- im dalej tym trudniej, ale i piekniej. Nie mam pojecia co się stanie z naszą wspinaczką, kiedy dojdzie nam Dzidź nr 2.. Może będzie po prostu jeszcze piękniej???

więcej

Moje zdrowie

Moje dziecko

Z PAMIĘTNIKA MŁODEJ MAMY

W roli głównej udział biorą:Ja – młoda matka. W dziecku mocno zakochana, choć czasem mająca ochotę uciekać z krzykiem. Mąż mój – człowiek pracy, pedant. Mężczyzna , który codziennie podaje swej żonie kawę i śniadanie do łóżka. Karola – dziecko urodzone 7 czerwca roku 2007. Z reguły pogodne… (należy w tym miejscu swą uwagę zwrócić na kluczowy zwrot: „z reguły”). Miejsce akcji: Głównie mała kawalerka w śródmieściu Warszawy.

więcej